Kurumsal


Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1988'li yıllarda iş hayatına başlamış. Kısa zamanda inşaat taahhüt konusunda sektörde öncü kuruluş olarak adını duyurmuştur.

EYÜP KELEŞ İnşaat uzun bir geçmiş ve bu zamanda kazanılmiş tecrübe ve deneyimin verdigi güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemektedir.Büyük projelerde yüklenici taşeron tedarikci konumlarında bulunmuştur.Yapı işleri; temelden çatıya birçok kalem işi, birçok detayı içeren, dolayısı ile çok farklı konuda bilgi birikimini ve deneyimi gerektiren, sorunlara çok kisa sürede çözüm bulunması zorunluluğu olan işlerdir ve konusunda uzman kişilerce yapılması gerekir.

tmm.jpg görüntüleniyor

İnşaat tekniğinde ve malzeme seçimlerinde son teknolojiyi her zaman birinci planda tutmayı, aynı zamanda mimarlığın ayrılmaz bir altyapısı olan mühendislik hizmetlerini de aynı parelellikte ve titizlikte projelerinde uygulamayı, konusunda deneyimli mimar ve mühendislerle çalışmayı firmamız kendine ilke edinmiştir.

İnşaat taahhüdü demek, bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik) projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, işverene kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir. Anahtar teslimi yapilan işlerde, mükemmel sonuçlar elde edebilmek için, dikkat edilmesi gereken bazi hususlar vardir: